Як саме викликати евакуатор і не помилитися в виборі компанії, яка надає ці послуги?

Ніхто не застрахований від того, що автомобіль може зламатися в самий непідхожий момент. Таке може статися навіть з  власниками нових машин.  Аварійні ситуації можуть виникати в дорозі і не завжди є можливість звернутися за допомогою до друзів або знайомих, щоб відбуксирувати авто на стоянку. В цьому випадку єдиний вихід із ситуації – це виклик евакуатора.

Для того, щоб  викликати евакуатор потрібно зв’язатися з фірмою, яка надає подібні послуги і дочекатися буксира. Водієві залишається лише обрати відповідну компанію, яка надає ці послуги.

Оскільки ситуації бувають різними,  спочатку потрібно  ознайомитися з процедурою виклику евакуатора.

Найкраще заздалегідь підготуватися до неприємних ситуацій і додати у свій телефон контактні дані, щоб при таких обставинах Ви могли відразу зателефонувати їм.

Компаній, що надають послуги евакуатора є дуже багато, але далеко не всі надають їх якісно. Почитати відгуки  будь-якої фірми сьогодні не проблема, адже це можна зробити на офіційному сайті, а відповідно, коли ви переглянете їх, то зможете визначитися з сервісом. Також Ви можете порадитися зі своїми знайомими, друзями або колегами по роботі. Можливо, комусь з них доводилося викликати евакуатор, і вони знають до кого саме можна звернутися з цим питанням.

Після цього зв’яжіться  з менеджером для того, щоб  уточнити усі нюанси. Від цієї розмови ви зможете не тільки  переконатися в професіоналізмі фахівців, але і дізнатися усю необхідну інформацію. Потрібно уточнити  вартість послуг, що в неї входить, скільки чекати машину. Якщо компанія цінує свою репутацію, то менеджер повинен відповісти на всі питання,  які вас цікавлять. Однак, якщо при спілкуванні з менеджером виникли підозри або не вдалося з’ясувати точну вартість, краще зв’язатися з іншою компанією.

Для того, щоб викликати евакуатор вам  потрібно зв’язатися з диспетчером і залишити заявку. Важливо максимально точно вказати всі дані, а щоб не виникало ніяких  додаткових труднощів, диспетчер повинен зафіксувати :

  • Яка причина поломки. Необхідно правильно роз’яснити, що сталося з автомобілем.
  • В якому саме стані знаходиться машина та масштаб поломки.
  • Де трапилася аварійна ситуація, куди повинен під’їхати евакуатор.
  • Куди необхідно відбуксирувати автомобіль.

Після виклику, евакуатор приїде в призначений час і місце, але до його приїзду потрібно підготувати машину до евакуації. В автомобілі не повинно залишатися ніяких цінних речей, потрібно забрати з салону і багажника все що необхідно.

Коли евакуатор прибуде на місце, ви повинні відразу надати документи фахівцям, і вже  після цього починається процес евакуації. У разі вашої  відсутності  під час буксирування автомобіля, для передачі авто службі, потрібно скласти відповідну довіреність або акт прийому-передачі. Цей документ гарантує цілісність і збереження вашої машини.

Якщо компанія надійна, то за фактом надання послуг вам мають надати всі необхідні документи та квитанції про оплату. Не варто зв’язуватися з сумнівними організаціями, що працюють без документів. Оскільки, у  разі пошкодження автомобіля ви не зможете пред’явити ніяких претензій.

Для того, щоб уникнути додаткових труднощів краще завжди мати під рукою номер евакуатора. Знайти хороших фахівців непросто, тому краще заздалегідь знайти фірму, щоб потім спокійно зв’язатися з диспетчером і викликати евакуатор на місце аварії. А якщо Ви шукаєте перевірену компанію з евакуації авто, радимо Вам звернутись до нашого партнера, який професійно займається евакуацією автомобілів. Деталі та контакти можна переглянути перейшовши за цим посиланням: “евакуатор авто Львів”
Також ознайомитись з цією компанією можна переглянувши відео, а ще більше цікавих та корисних відео Ви можете знайти  на нашому ютуб каналі.