Автомобілі з Європи найбільш популярні на вторинному автомобільному ринку України. Вони здобули свою популярність завдяки тому, що більшість автомобілів приїжджають без пошкоджень та з рідними пробігами, на відміну авто з США. Отож давайте поговоримо про переваги авто з ЄС.

Комплектації. Також великим плюсом є комплектації авто. З Європи автомобілі можуть приїхати настільки добре укомплектовані різними функціями, що в автосалоні України їх просто фізично може не бути. І мова не йде не тільки про автомобілі преміум класу, а й про звичайні народні авто до прикладу Рено Меган чи  Пежо 308. 

Обслуговування. Більшість автомобілів які експлуатуються в Європі проходять своєчасні техогляди і обслуговуються тільки оригінальними запчастинами. У разі не проходження своєчасного ТО на такі автомобілі накладаються величезні штрафи. Проте це не завжди так, але це ми розглянемо далі у статті.

Прозора історія. Більшість авто з Європи мають повну та прозору історію, якщо вони обслуговуються на офіційних автосервісах.  Повну історію по авто легко можна перевірити на офіційному сервісі по ВІН коду автомобіля або за допомогою платних сервісів для перевірок авто. 

Недоліки автомобілів з Європи. 

Було багато приємного вище сказано, проте поговорімо про нюанси які треба знати. Не усі авто з ЄС приїжджають в доброму технічному стані і вони потребують термінової заміни розхідників: масло, фільтра, грм і тп. Тому перше ТО в Україні може потягнути Вам від 300-500$ , проте Ви будете впевнені, що авто повністю обслуговуване.  

Це пов’язано з тим, що не усі автомобілі обслуговуються на офіційних сервісах і не в усіх країнах Європи є суворе законодавство до проходження ТО та своєчасного сервісного обслуговування.

Косметичні пошкодження. Більшість авто мають сколи, подряпини та інші візуальні недоліки які не дуже красиво виглядають. До прикладу авто з Італії через вузькі вулиці мають сильні подряпини та можуть мати косметичні підфарбовування прямо в Європі. 

Великі пробіги. Мова зараз саме йде про дизельні авто, бензинові як правило наїжджаю менше. 

Ці авто можуть бути навіть 2020 року і мати вже пробіг понад 200 тис.км. Проте це не є правилом і не стосується кожного авто, буває багато автомобілів яки м понад 10 років з рідними пробігами до 200 т.

Історія авто.  Так так, повторюємо те саме, але якщо авто не обслуговувалось на офіційних автосервісах  то і історії обслуговування може не бути. Тоді в них можна просто “скрутити” пробіг. 

А які б переваги та недоліки додали б Ви, напишіть свої думки у коментарях.