Навіщо страхування для автомобіля?

Що таке (ОСЦПВ) – це обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності автомобільних транспортів, або по простому – це страховка на автомобіль. Страховка потрібна для своєї безпеки та безпеки транспортного засобу, якщо станеться ДТП з вашої або іншої сторони. 

Якщо станеться ДТП і ви у ньому винні, то Ваша страхова компанія покриє усі витрати, якщо ж сталась ДТП не з вашої вини, то усі відшкодування покриває компанія винуватця. А якщо у Вас немає страховки і Ви винні то усі витрати покриваєте Ви.  

Тому однозначно вартує страхувати своє авто без роздумів і при тому брати велику суму страховки та нульову франшизу, а що таке “франшиза” і навіщо страхувати на велику суму ми далі розповімо.

Розмір штрафу у 2023 році залишається незмінним — 425 грн. Якщо Ви не заплатите штраф  протягом 15 днів сума виросте до 850 гривень. Навіть якщо ви щойно купили нову машину та їдете на ній в інше місто для реєстрації чи перереєстрації, транзитні номери чи Українські не дають права їздити без страховки. Для транзитних (червоних) номерів можна зробити страховку на 1-2 місяці. І таку страховку ми можемо зробити в нас на головному офісі авторинку Карбазар, (жовтий офіс з надписом carbazar)

Додаткові опції страхування

Крім ОСЦПВ, варто розглянути також добровільне страхування для більш повного захисту. Наприклад, страхування від крадіжки, пожежі, природних катаклізмів, а також додаткові послуги, такі як допомога на дорозі, можуть бути важливими для власників авто.

Що таке нульова франшиза і як обрати правильну франшизу?

Франшиза – це та сума, яку ви будете сплачувати у разі страхового випадку (якщо станеться ДТП). Нуль гривень – клієнт нічого не сплачує. Інша сума франшизи (1000/2000/3200 грн.) – людина, винуватиць ДТП, платить суму франшизи, яка зазначена в Автоцивілці, тоді поліс покриває всі інші витрати за мінусом франшизи.

Звичайно вибирати потрібно 0 франшизу при купівлі Автоцивілки, щоб зберегти в майбутньому свій час і свої кошти. Краще переплатити кілька сотень гривень і не переплачувати потім, коли комісари оцінять ДТП.

Чому варто страхуватись на велику суму? 
 
Так, якщо ви знаєте, що ваш автомобіль і запчастини до нього дорогі, то відповідно потрібно купувати автоцивілку дорожчу, з більшим страховим лімітом покриття, щоб вона покрила всі витрати у разі участі в ДТП. Тому не економте на сумі страхування, чим більша сума ти ви будете спокійніше себе почувати на дорозі і в кінцевому результаті переплата у 300-500 гривень допоможе зекономити тисячі гривень.

На що звернути увагу при виборі страхової компанії ?

При виборі страхової компанії важливо звертати увагу на рейтинги, відгуки та репутацію компанії серед клієнтів. Також важливо розглянути швидкість виплати компенсацій та процес розгляду страхових випадків. Деякі компанії можуть надавати додаткові послуги або знижки, які варто врахувати при виборі страховика.

Застрахувати авто є важливою профілактикою проти неочікуваних фінансових витрат та ризиків, пов’язаних з ДТП. Ретельне обговорення умов полісу та вибір найбільш оптимальних опцій страхування може значно зменшити ризики та негативний вплив подій на фінансове становище власника автомобіля.

Не забувайте, що це лише загальна інформація щодо автострахування. Перед укладенням будь-якого договору страхування важливо консультуватись з представниками страхової компанії та уточнювати всі деталі угоди.

Пам’ятайте, що правильно підібране страхування може вберегти вас від фінансових ризиків у майбутньому, тому варто розглянути всі можливі опції та вибрати оптимальний поліс для вашого авто.