Топ 8 порад, які не дадуть вам нудьгувати під час заторів на дорозі.

Напевно, кожен автомобіліст стикався з такою неминучою проблемою в житті як затори на дорогах. І ми абсолютно впевнені, що навіть, якщо у вас немає машини, то ви все одно, швидше за все,  страждали в ролі пасажира від корків на дорогах.
Тому, якщо для вас затори на дорогах – це справжнє покарання і ви не можете знайти чим зайнятися, то ми підготували для вас 8 порад, які допоможуть  провести цей час  з користю і задоволенням.

1. Постарайтеся навести порядок у салоні вашого автомобіля.
Заберіть все сміття, яке могло назбиратися в водійських дверях і в передніх пасажирських, а також в бардачку, на панелі та всіх  ящиках, які є в машині. Витріть пилюку, а усі непотрібні папірці, пакетики й інші дуже колись потрібні  речі просто викиньте. Однак, ні в якому разі не викидайте сміття в вікно. Краще заверніть усі ці речі в паперовий пакет і потім, коли виберетеся з пробки викиньте в смітник. Звичайно, великим плюсом буде, якщо ви розсортуєте сміття. Адже кожен з нас хоче щоб у нашому улюбленому місті було чисто і гарно.


2. Вивчення іноземної мови може також стати корисною справою, якою ви можете займатися під час стояння в заторі.  Напевно, багато хто з вас вже давно планував або планувала це зробити. Покладіть у машину CD з уроками та слухайте, а потім повторюйте. Пару місяців регулярних заторів і ви заговорите англійською або іншою мовою, яку так давно хотіли вивчити.

3. Співайте улюблені пісні особливо, якщо з вами їдуть ваші друзі. Включайте голосно музику і співайте пісні. Чим голосніше – тим краще. Не сумнівайтесь, що ваш настрій підніметься в лічені секунди. А хороший настрій – запорука хорошого дня.


4. Зробіть невеличкий перекус. Звичайно, борщ, різні консерви не будуть найкращим варіантом. А ось банан, яблуко, питний йогурт, горіхи, сухофрукти та багато іншого – стануть хорошим  варіантом для перекусу під час стояння в заторах.

5. Слухайте аудіокниги. Можливо, у вас є книга, яку ви вже давно плануєте прочитати, однак, все ніяк не вистачає часу. Тому ви запросто можете завантажити запис бажаної аудіокниги та слухати в машині під час заторів.

6. Перевірте новини у своїх соціальних мережах: Facebook, Instagram, LinkedIn. Напевно, автомобільні корки — це саме той момент, коли ви зможете поспілкуватися в соцмережах зі своїми друзями або переглянути новини.

7. Подзвоніть людям, які  вам не байдужі.  Через швидкий ритм життя ми часто забуваємо про найголовніше, що у нас є – наші рідні. Зателефонуйте своїм батькам, сестрі або братові, дітям, коханому чоловіку чи жінці. Вони будуть раді вас чути! Тим більше, що і вони теж можуть в цю секунду стояти в пробці, а  ви піднімете їм настрій своїм дзвінком.

8. У жодному разі не шкодуйте за часом, який, як вам здається, ви «вбили» в цій пробці! Так все життя може пройти у ваших «шкодуваннях» про минуле.

Автомобільні затори — це ідеальний час для того, щоб подумати про плани на майбутнє. Можливо, ви хочете купити новий автомобіль, побудувати будинок, зайнятися новим бізнесом. Думки повинні приносити вам радість і задоволення. Тому чим частіше ви будете думати про хороше, тим більше хорошого у вас в житті й буде.