У п’ятницю, 13 серпня, з 9:00 до 21:00 на авторинку carbazar, що на Арені Львів, відбудеться наймасштабніший благодійний автопродаж в Україні! В’їзд на територію авторинку для продажу авто цього дня коштуватиме лише 1 благодійну гривню. Також за бажанням можна пожертвувати додаткові кошти.

Мета благодійної акції — придбати дев’ятимісний пасажирський мікроавтобус орієнтовною вартістю 500 тисяч гривень та передати його в користування Українській греко-католицькій церкві «Вознесіння Господнє».

Ті, хто планує придбати автомобіль, під час акції зможуть знайти величезну кількість найрізноманітніших транспортних засобів, адже планується залучити значну кількість продавців авто, скуштувати різноманітні страви на міні-фестивалі вуличної їжі й за бажанням також долучитися до благодійної акції. Нагадуємо, що паркування для покупців також безкоштовне.

Аби взяти участь у благодійному автопродажі, продавцям потрібно зареєструватися на сайті freecarsale або в #carbazarclub. Поспішайте — кількість місць обмежена! Деталі за телефоном 067-777-30-27