Мета проєкту  – допомогти церкві УГКЦ “Вознесіння Господнє”, що знаходиться за адресою м. Львів, вул. Володимира Великого 10, придбати транспортний засіб, який буде служити в благодійних цілях.

Об’єкт проєкту  – дев’ятимісний пасажирський мікроавтобус, орієнтовною вартістю 500 000 грн.

Компанія “ТОВ КАРБАЗАР” зобов’язується прозоро передати усі кошти та долучитися своїми для благодійної акції. Якщо Ви також бажаєте долучитись до проєкту телефонуйте за номером 067-777-30-27

ЦІЛЬ: зібрати 500 000 гривень

При УГКЦ Вознесіння Господнє є багато постійно діючих спільнот, які впродовж десятків років опікуються малозабезпеченими, людьми поважного віку, людьми з інвалідністю.

Спільнота “Матері в молитві” регулярно збирається при храмі, молиться за дітей, за військових, за мир в Україні. Вони часто їздять на прощі та реколекції.

Спільнота “Вознесіння сердець” міжнародного руху спільнот “Віра і Світло” створена ще в 1998 році. Ця спільнота опікується особами розумово неповносправними та їх родинами. Щороку члени спільноти їздять в літні табори, реколекції, формації. Ця спільнота побувала в Люрді (Франція), кілька разів в Польщі, в ще не анексованому Криму. Всі ці поїздки можливі за сприяння наших парафіян, а також меценатів, які часто жертвують кошти або інші засоби.

Спільнота “Милосердя” займається доставкою продуктів малозабезпеченим родинам. Щомісяця впродовж багатьох років продуктові набори волонтери спільноти носять родинам, які опинилися в скрутних життєвих обставинах.
Також при церкві діє катехитична школа “Під Покров Пресвятої Богородиці”. Діти з цієї школи теж постійно їздять на екскурсії, в табори, до чудотворних місць Львівщини (Страдч, Крехів, Унів, Грушів тощо).
Щороку церква готує подарунки дітям на Миколая, збирає паски в інтернат в с. Загальна Жовківського району. 

 

Зібрано коштів 
0 гривень 
(дані оновлюються щотижня) 

Ми пропонуємо продавцям

Долучитись до акції

Безкоштовний цінник для продажу

Місце для продажу авто

Велику кількість покупців

Реєстрація для продавців

Кількість місць обмежена

  Оберіть тип клієнта*
  ПокупецьПродавецьОрендарПартнер
  Я погоджуюся з політикою конфіденційності
  та реєстрації в #carbaZarclub

  Ми пропонуємо покупцям

  Широкий вибір авто

  Смачні страви та напої 

   

  Безкоштовну парковку

  Авто на carbaZar обирай та супер героєм ставай!
  Стань супергероєм для тих хто потребує твоєї допомоги

  Обери свого супергероя

  Z man

  Кожна сім’я стикається із такими труднощами: як перевезти коляски і всіх дітей, як поїхати всією сім’єю на природу, як легко відвезти дітей до бабусі у село, як поїхати і закупитись усім необхідним без труднощів. І звісно ці всі проблеми падають на плечі чоловіка. Покупка авто, доволі складний та відповідальний процес і ще й займає багато часу. Але справжні чоловіки знають, що хороший вибір сімейних авто в одному місці – на авторинку. Так і наш сім’янин став справжнім героєм для своєї родини, бо він приїхав на carbaZar та придбав авто швидко та легко.

  Стати супергероєм просто з carbaZar!

  Леді Za кермом

  Переповненні маршрутки, важкі сумки з продуктами, як забрати дітей зі школи і приготувати вечерю, як все встигнути!? На допомогу прийде він – маленький червоний  і на автоматі. Таке авто –  мрія, мабуть кожної жінки.  Але насправді це не так. Смаки у всіх жінок дуже і дуже різні. Але усіх їх об’єднує одна мрія – автомобіль. І справжні леді знають, де знайти собі хороше авто і стати леді Zа кермом.

  Стати супергероєм просто з carbaZar!

   

  БеZстрашний льотчик

  Час оновити авто! З такою думкою прокидаються і засинають більшість чоловіків. БМВ, Мерседес, а може Тойота…. Думки лиш про одне – запах нового салону, інша панель приладів, нове кермо. У справжніх цінителів, з роками об’єм двигуна тільки збільшується.  Але не хочеться об’їздити пів України щоб купити щось достойне, хочеться подивитись в одному місці багато варіантів та придбати найкраще! 

  Здійснюй мрії та ставай супергероєм з carbaZar!

   

  Зробимо добро разом!