У першій частині статті про “20 найпопулярніших авто які привезли під 0 мито” ми розповіли про 10 популярних авто які заїхали без сплати митних платежів. У другій частині ми продовжимо розповідати про решту автомобілів які привозили і водночас є одними з найпопулярніших на вторинному ринку України. 

10 місце Audi A4. Цей німецький автомобіль компакт класу обирають як в кузові універсал так і в кузові седан. Більш популярними КПП є автомат в поєднанні з дизельним двигуном об’ємом 2.0. Також багато людей купували це авто з повним приводом Quattro. 

9 місце Opel Astra. Комфортні, економічні та відносно недорогі в обслуговуванні народні автомобілі які купують в кузові універсал в основному з механічною коробкою передач, а  в кузові хетчбек  більш популярні з коробкою автомат. 

8 місце Opel Zafira. Цей автомобіль є бестселером серед мінівенів. Їх купують, в основному, з двигуном 1.7 та 1.9 дизель, механічною коробкою передач та виключно 7 місць. Звісно є п’ятимісні версії та бензинові двигуни, але вони менш популярні. Найпопулярніша комплектація –  Cosmo.


7 місце Volkswagen Touran. Німецький мінівен який популярний з дизельними двигунами 1.6, 1.9 та 2.0. 7 місна версія однозначно лідер з продажів. Також ці авто купують як з механічною так і автоматичною коробкою передач.

6 місце Ford Focus. Під нульове мито з Європи привозили як і бензинові так і дизельні Фокуси в кузові універсал і хетчбек. З США авто які встигли заїхати без мита були виключно з бензиновими двигунами в кузові хетчбек або седан в пєднанні з автоматичною коробкою передач.

5 місце Renault Scenic та Renault Grand Scenic. Цей мікровен та мінівен полюбився тисячам Українців. Звісно вони найпопулярніші з дизельними двигунами об’ємом 1.5, 1.6 та 1.9. літра. Гранд Сценіки більш популярні у семимісній версії. Найбільш преміальна комплектація Initiale Paris.

4 місце Renault Megane. Рено Меган 3 покоління з дизельним двигуном об’ємом 1.5 літра в кузові універсал  – бестселер з продажу. Це авто сміло можна назвати легендою. Його полюбляють за економічність, динамічність та доступність в обслуговуванні. Найпопулярніша комплектація  BOSE та GT Line

3 місце Skoda Octavia. Шкода Октавія Тур, Шкода Октавія А5, Шкода Октавія А7 в кузові ліфтбек або універсал, з дизельним чи бензиновим атмосферним двигунами здобув своєї популярності у багатьох любитеів “вагів”. Це авто має величезний багажник, приємний кліренс, а дизельні двигуни є досить потужними та водночас економічними. Слово “Шкода” в багатьох людей асоціюється зі словом “надійність”. 

2 місце Volkswagen Golf. Ці авто привозили як в кузові універсал так і в легендарному кузові хетчбек.  Авто в кузові хетчбек більш популярні з автоматичною коробкою передач, а в кузові універсал з механічною. Проте знайти хетчбеки з автоматом в Європі продавались дуже швидко. 

1 місце  Volkswagen Passat. Під час безкоштовного розмитнення лідером став Вольксваген Пасат, що й не дивно, адже це авто давно тримається у п’ятірці найпопулярніших вживани авто в Україні. А останнє покоління Пассату (B8)  під час нульового мита стало більш доступним. Кузов седан чи універсал немає значення, проте найпопулярніший двигун однозначно дволітровий дизель. 

А чи знайшли Ви своє улюблене авто у цьому списку, поділіться у коментарях.