Бажаєте купити бу авто у кредит чи лізинг, на Львівському авторинку Карбазар можна це легко зробити. Ви шукаєте авто і маєте на нього певний бюджет, але дуже часто буває, що Ви знайшли більш кращу пропозицію яка трішки дорожча і на неї бракує коштів. Або Ви дуже хочете авто, але маєте лише частину грошей, тоді Вам варто розглянути вигідну пропозиції кредиту на авто або ж лізингу.

Як це працює, Ви можете знайти на авторинку CARBAZAR у місті Львів авто чи на майданчику постійного продажу Карбазар автомобіль, або ж в будь-якому іншому місці авто, перевірити його технічний стан, та оформити вживане авто кредит чи лізинг за допомогою партнерів Карбазару. Одним з них є компанія OTP Банк яка надає спеціальні умови кредитування виключно для клієнтів авторинку Карбазар у місті Львів.

Щоб отримати кредит Вам потрібно:
1. Бути громадянином України.
2. Бути офіційно працевлаштованим або ФОПом.
3. Зробити перший внесок для клієнтів ОТП банку -10%, для нових клієнтів банку 20%.
4. Без застави.
5. Без КАСКО.
6. Вік клієнта повинен бути від 25 років до 60 років.

Також кредит надається як на авто з транзитними (червоними) номерами, які пригнанні із за кордону і розмитненні, але ще не поставлені на облік,  так і вже на Українській реєстрації. 

Якщо Вас зацікавила дана пропозиція, зателефонуйте за номерами телефону: 067 777 30 27 та 068 777 30 27 та отримаєте більш детальну інформацію як скористатися даною пропозицією. Купуйте безпечно авто разом з Карбазар!