Скасування розмитнення  2022 посприяла різкому збільшенню попиту на автомобілі. Отож сьогодні ми вам розповімо які найпопулярніші марки та моделі авто були привезені під час скасування митних платежів.

20 місце займає Фольксваген Туарег. Ці авто славляться своїми надійними дизельними двигунами об’ємом 3.0, на такі двигуни були великі митні платежі, а відповідний закон допоміг їх купувати значно вигідніше. 

19 місце ще один кросовер сімейства Volkswagen – модель Tiguan. Найбільш популярні ці автомобілі на ринку України саме з двигуном 2.0 TDI (дизель), проте через високі митні платежі достойну конкуренцію їм склали “Тігуани” з США з двигунами 2.0 TSI (бензин). З Європи звісно ці автомобілі приїжджали саме з дизельними двигунами.

18 місце баварський кросовер BMW X5. Цей розкішний автомобіль обожнюють тисячі Українців, а відміна митних платежів зробила його ще більш доступним. Найпопулярнішим двигуном звісно ж є трилітровий дизель та трилітровий бензин.

17 місце Ніссан Кашкай. Це один з бестселерів компактних кросоверів в Україні. Популярність Nissan Qashqai здобув завдяки своєму високому кліренсу та економічним дизельним двигунам. Також ці авто популярні з автоматичними коробками передач та повним приводом. І головне ціна, набагато нижча ніж у конкурентів. 

16 місце BMW 5 серії. Це розкішний легковий автомобіль який здобув свою популярність високим комфортом, чудовою динамікою та агресивним виглядом. Найбільш популярні ці автомобілі в Україні саме в кузові седан, проте під час нульового мита ці авто приїжджали також і в кузові універсал.

15 місце Mercedes-Benz E-Classe. Легендарний німецький автомобіль який в Україні знають як седан бізнес-класу. Найпопулярніші двигуни звісно ж дизельні з якими авто і привозили з Європи.

14 місце Тойота Авенсіс. Ці авто популярні як в кузові седан, так і в кузові універсал. В Україні офіційні авто продавались в основному з бензиновими двигунами, а з Європи ці авто беруть з двигунами D4D.

13 місце Skoda Fabia.  Чеський автомобіль який недорогий в обслуговуванні та досить економічний. Особливо економічна лінійка дизельних двигунів. А бензинові атмосферні двигуни полюбляють поєднувати з ГБО.

12 місце BMW 3 серії. Молодіжний, динамічний та агресивний німецький легковий автомобіль. Популярний як в кузові седан, так і в кузові універсал. Досить добре продається як з бензиновими, так і з дизельними двигунами. 

11 місце Audi A6. Однозначно під час скасування митних платежів став доступнішим двигун 3.0 дизель в поєднанні з повним приводом Quattro. Тип кузова не відіграв важливої ролі, адже Ауді має чудовий вигляд як в кузові седан, так і в кузові універсал (Avant). Також ці авто привозили в комплектації Allroad