Усім привіт! Раді Вас бачити на нашому сайті carbazar.  Ви, напевно, вже багато чого знаєте про нашу компанію, якщо зараз читаєте цю статтю. Проте, чи відомо вам як саме виникла назва «карбазар»?

Придумати назву авторинку не є дуже важким завданням. Однак, так здається тільки на перший погляд. Логотип має пояснювати людям, що це авторинок. Більш того, вони відразу мають зрозуміти, що там можна купити або продати авто. Тому вигляд логотипу повинен бути схожим на автомобіль чи хоча б нагадувати образ машини.

 Ситуація була доволі кумедна, коли ми стояли поруч з майбутнім місцем автомобільного ринку, а по землі ходили ворони. Одна з них підійшла до нас доволі близько і почала «каркати». Саме в цей момент в голову прийшла ідея використати слово «кар» у назві компанії. Більш того, в перекладі з англійської мови слово «car» означає – автомобіль. З такої, на перший погляд, простої ситуації у нас появилось перше слово для назви.

З наступним словом у нас практично не було ніяких проблем. Ми подумали, що назва місця, куди люди будуть приїжджати продавати або купувати машини має містити в собі слово «базар». В кінцевому результаті так і вийшло КарБазар.

Здавалось, що все вже готово. Однак, залишилось ще тільки візуалізація, тому ми почали придумувати дизайн логотипу. Спочатку просто повністю написали слово «КарБазар» англійською мовою. Саме в цей момент буква Z стала для нас схожою на дорожній Знак 1.3.1, що означає “Декілька поворотів”.  А для того, щоб вона була більше схожою на зигзаг, ми її розмістили під кутом. Тепер ніяких сумнівів не виникало, що логотип потрібно зробити англійською мовою.  Саме тоді ми вирішили дописати продовження назви baZar.

Зі слоганом ситуація була трошки простішою: «Швидко продавати – Легко купувати». Ці слова характеризують два типи клієнтів, які користуються послугами нашого авторинку. Усе просто, адже продавці отримують гроші за продажу, а покупці бажану машину. Відповідно, «швидко продавати» означає місце, де можна швидко продати авто, а «легко купувати» – це місце, де можна легко купити машину.