Усіх вітаємо у нашому блозі. Сьогодні хочемо розповісти про нашу подію, яка проходить на авторинку carbazar – місяць тест-драйвів компанії Renault. Кожна людина яка хоче оцінити новенькі авто 2020 року випуску компанії Рено, зможе це зробити в нас на автобазарі.

Для цього Вам потрібно, перейти на розділ сайту “TEST-DRIVE” , та заповнити форму для участі у тест-драйві та приїхати на виззначену дату. Також, можна записатись прямо в автосалоні компанія ТзОВ “Ю.Р.К.”, яка являється  офіційним дилером Renault у Львівській області. Для цього Вам не потрібно кудись їхати, достатньо просто зайти на їх сайт та заповнити форму. Вам зателефонує менеджер та обговорить з Вами подальші дії.

На тест-драйві представлені такі моделі авто: Рено Сандеро (Renault Sandero) , Рено Дастер (Renault Duster), Рено Меган (Renault Megane), Рено Логан (Renault Logan) та Рено Каджар (Renault Kadjar).

Про цю подію ми вже зняли відео, тому усім приємного перегляду! Обов’язково підписуйтесь на наш офіційний ютуб канал carbazar