Вітаємо вас на нашому сайті carbazar. У даній статті ми хочемо повідомити вам про запуск нової рубрики «Розібрано carbazar», яку ви можете переглянути на нашому Youtube каналі. У цих відео ми будемо демонструвати перевірку автомобілів, які будуть виставлені на продаж. Перше відео такого формату вже можна переглянути на YouTube каналі Carbazar.

У даній рубриці ми проводимо повну перевірку кожного авто на СТО, що також охоплює огляд автомобіля з автоекспертом і різні тест-драйви.  У цьому випадку, головною перевагою продавця є те, що він/вона буде мати змогу швидко продати свій автомобіль. В той час, як для покупця величезним плюсом є те, що він/вона зможуть купити перевірене авто за доступною ціною, яке перед цим пройде усю перевірку і буде повністю «прозорим». Іншими словами, покупець уникає виникнення усіх ризиків, які можуть трапитися з придбаним автомобілем.

Ще однією великою перевагою є те, що продавець може безкоштовно заїхати на наш авторинок і йому надається місце, яке резервується за ним до моменту продажу автомобіля. Більш того, для даного відео ми зробимо рекламу та опублікуємо його у наших соціальних мережах (Facebook, Instagram).

Головна мета цього проекту полягає не тільки у швидкому продажі автомобіля, але і в його безпечній покупці. Наша компанія carbazar у цій рубриці дотримується нейтральної позиції. Однак, ми намагаємось бути корисними як для однієї, так і іншої сторони.
Якщо дана послуга вас зацікавила, тоді клікайте “тут” 

Сподіваємося, що ця стаття була корисною для вас. Підписуйтесь на наш ютуб-канал carbazar, щоб не пропустити випуск усіх нових відео. Ну і, звичайно, будемо вдячні за ваші коментарі та лайки.  А якщо вам дуже сподобалося наше відео, то ви можете поділитися ним зі своїми друзями.