Приїжджаючи на авторинок, Ви не замислюєтесь чому на автобазарі так чітко стоять усі автомобілі, а зранку вже на Вас чекає ароматна кава. Над усім цим та багато іншим працює наша команда #carbazarteam

Авторинок працює щосуботи та щонеділі з 00:06 до 14:00 але заїзд для продавців починається вже у п’ятницю. (Детальніше можна перегляути тут: (carbazar.lviv.ua/prodaty-avto). Це все завдяки нашим хлопцям які  допомагають Вам знайти вільне місце та службі охорони, які збережуть у цілісності Ваше авто. Приїхавши у суботи чи неділю на авторинок, Вам допоможуть швидко оплатити в’їзд на автобазар та дадуть безкоштовний цінник, а команда паркувальників скерує Вас на вільне місце та допоможе запаркувати Ваше авто.

Якщо Ви захочете випити запашної кави чи скуштувати смачні ребра чи бургер, Ви з легкістю зможете це зробити, адже за якістю харчування та свіжістю продуктів також слідкує наша команда. 

Ми стараємось щоб перебування на авторинку було Вам комфортне та безпечне! Тому усім приємного перегляду відео і будемо вдячні за підписку на наш ютуб канал!