Project Description

 CARVERTICAL – сервіс перевірки 
 історії автомобіля 

Детальніше

Про компанію

carVertical — це компанія, що надає дані про автомобільну історію транспортних засобів. Забезпечення прозорості світового ринку вживаних автомобілів шляхом надання актуальної інформації покупцям вживаних автомобілів і мотоциклів.

У 2019 році carVertical запустив перший глобальний реєстр історії автомобілів. За цей період нам вдалося створити присутність на більш ніж 25 ринках, і ми продовжуємо розширюватися, підвищуючи рівень прозорості на світовому ринку вживаних автомобілів.

Наші звіти про історію автомобіля базуються на даних з понад 900 міжнародних баз даних, що належать національним автомобільним реєстрам, страховим компаніям, правоохоронним органам, офіційним автосервісам та іншим установам. Після того, як ми зібрали всю необхідну інформацію про ваш автомобіль, ми систематизуємо її та подаємо у зручному для розуміння форматі. Ці звіти є найкращим способом уникнути викрадених транспортних засобів, транспортних засобів, які потрапили в аварії, або транспортних засобів із фальшивим пробігом.

Робота з величезною кількістю даних про авто навчила нас багато нового про вживані автомобілі та найкращі методи їх купівлі. Одна з головних цілей carVertical — поділитися цими знаннями та надати покупцям автомобілів не лише звіти про історію, але й наші експертні дослідження. Їхню думку вже використали такі видання, як Top Gear, Auto Bild та інші лідери автомобільного ринку.

Перевірити VIN-код автомобіля

Перевірка VIN-коду

Відеогалерея