Project Description

Вживані автомобілі з Європи
за добрими цінами

Детальніше

Про компанію Dobrokar

 

Компанія DOBROKAR займається продажем вживаних автомобілів з Європи в Україну за дуже добрими цінами. Наша місія – дати доступ українцям до якісних автомобілів без ризиків бути обманутими.

Доброкар – найбільший автохаус Перемишля та один з найбільших автохаусів вживаних авто в Польщі. Ми продаємо авто 2012-2015 рр, придбані на автоаукціонах лізингів та банків Європи. На майданчику в наявності понад 100 авто, щотижня парк машин поповнюється за рахунок нових поступлень. Всі пробіги ПРАВДИВІ.

Менеджери Доброкара допомагають з оформленням документів, авторизований брокер допоможе вам розмитнити авто за розумні гроші. При потребі замовляйте попередньо огляд авто в наших партнерів.

АВТОХАУС

Про компанію Exleasingcar

 

Exleasingcar.com.ua – це платформа на якій зібрані лізингові аукціони практично з усієї Європи: Німеччина, Польща, Франція, Італія, Нідерланди, Данія, Чехія, Литва, Естонія, Люксембург, Бельгія та ін. Дана платформа дозволяє придбати автомобіль дешевше ніж на подібних сайтах та суттєво заощадити власний час.

Купити авто на Exleasingcar можуть як юридичні так і фізичні особи, навіть без досвіду роботи в автобізнесі. Кожен, хто має бажання придбати автомобіль, зможе взяти участь в торгах та купити омріяне авто, отримавши при цьому чималу вигоду.

ПЛАТФОРМА ЛІЗИНГОВИХ АУКЦІОНІВ

Спецпропозиція по кодовому слову #carbazar

БЕЗКОШТОВНЕ оформлення страховки – 25 євро

Відеогалерея

Фотогалерея