Project Description

 

Автострахування 
від компанії  СГ ТАС

Детальніше

Про послугу

  1. Автоцивілка 
  2. Автоцивілка двостороння  “Легке Каско” 
  3. Єврокаско   ( розширений варіант КАСКО )
  4. Зелена Карта 
  5. Туристичне страхування 
  6. Медичне страхування  
  7. Страхування майна
  8. Інші види страхування   

Відтепер разом із полісом «Автоцивілки» є можливість придбати поліс за програмою «Легке Каско » двостороння автоцивілка , який у випадку ДТП з вашої вини забезпечить захист вашого авто.

   
«Легке КАСКО»  – якщо ДТП сталося з вашої  вини або  ДТП сталося не з вашої  вини, у Вас є можливість отримати компенсацію коштів на ремонт власного  авто в СГ ТАС в межах страхової суми 160 000,00 грн, незалежно від того чи в іншого в учасника є чинний поліс автоцивілки на момент ДТП чи ні. На вибір можна обрати одну з опцій зазначених нижче : 

Опція «1» – включає страховий ризик «ДТП з вини» 

Опція «1+2» – включає страхові ризики «ДТП з вини» та «ДТП без вини» («Пряме врегулювання»).

Пряме врегулювання збитків полягає в тому, що водій, який потрапив у ДТП з вини іншого водія, може отримати відшкодування не від страхової компанії винуватця, а тієї, де він сам застрахований по ОСЦПВ.

Програма  включає  цілодобову інформаційну підтримку та послуги персонального асистента з організації технічної, медичної та юридичної допомоги на всій території України.Вибір автоцивілки від надійного страховика забезпечить якісним захистом на дорозі, а також забезпечить всебічну допомогу на місці ДТП і швидке врегулювання події, що заощадить Ваш час і допоможе уникнути неприємних емоцій від потерпілого і відсутність матеріальних претензій з його боку.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Спецпропозиція по кодовому слову #carbazar

Гарантована та чесна знижка 5% на всі  послуги страхування 

Галерея