Шановні відвідувачі та партнери carbaZar.
За 3 місяці діяльності авторинку ми разом з Вами створили нове середовище, яке потребувало Львів. Ми дякуємо Вам за підтримку та допомогу.
Для нас carbaZar – це не просто ринок де можна купити і продати автомобіль, це клуб автолюбителів, це місце де можна відпочити, смачно поїсти і поспілкуватися з людьми на улюблену тему яка нас усіх об’єднала – автомобілі.

Попереду ще багато роботи і з початком нового сезону ми впроваджуємо багато змін, щоб ставати щодня кращими для Вас:

  1. з 1 вересня авторинок carbaZar буде працювати і по неділях. Таке рішення ми прийняли через численні прохання наших відвідувачів ринку.
  2. Для зручності продавців ми провели світло на авторинок. Як Вам відомо, продавці заїжджають на ринок о 6 ранку. І чим ближче ми наближаємось до зими тим більше і більше темніє ранок, оскільки скорочується світловий день.
  3. Ми почули Ваше зауваження на рахунок кількості смітників і збільшимо їх уже з вересня. І щоб на рикну було ще чистіше ми будемо проводити планові прибирання для Вашого комфортно перебування.
  4. Ми ставимо офісне приміщення для зручності зберігання усіх необхідних засобів (фішки, прайс-листи, канцелярія і тп.) для покращення зручності користування авторинком. Офіс буде слугувати і цілодобовим охоронним пунктом ринку, тому Ви зможете заїжати в суботу вночі і залишати свої машини аж на неділю і будете спокійні в їх цілісності та безпеці.
  5. Кількість машин з кожним тижнем збільшується і для швидкості обслуговування ми наймаємо додатковий персонал, щоб при перебуванні на ринку у Вас не виникло труднощів.
  6. Щоб ринок був не тільки великим але й гарним та зрозумілим ми плануємо його зручно облаштувати, для комфортного перебування на ньому. Для цього ми плануємо поставити карту ринку та інші додаткові елементи які будуть допомагати орієнтуватись та знаходити усе необхідне.
  7. Для збільшення продаж автомобілів ми вирішили збільшити витрати на рекламу, щоб залучити ще більше покупців з усіх куточків України, що допоможе продавати авто більш легко.
  8. Також є витрати на які ми не можемо виплинути, а це оренда ринку. Оскільки ми працюємо і в неділю відповідно оренда збільшується.
  9. Ми і надалі залишаємо прайс-листи безкоштовними і надаємо маркери та місце для їх зручного заповнення. Ми залишаємо безкоштовний паркінг для покупців та безкоштовні біотуалети. Для нас це не можливість додатково заробити, а навпаки понести витрати і підтримати відповідний сервіс та обслуговування на який ми даємо акцент.
  10. Естакада, фото зона, радіорубка – це найменший перелік того що ми ще плануємо впроваджувати.

Але усі ці плани неможливі без фінансових ресурсів. Тому з вересня ми змушені підняти ціну на в’їзд для продавців автомобілів  взалежності від пакету обслуговування переглянути. Нові ціни вже оновлені на сайті і діятимуть уже з 7 вересня для одноразового заїзду і від 27.08.19 для цінових пакетів .
Думаємо, що Ви з розумінням поставитесь до даної ситуації, а ми в свою чергу будемо старатись ставати кращими з кожним днем.

З повагою команда carbaZar.