Автомайданчик Львівського авторинку “Карбазар” – це місце де кожен може безпечно продати чи придбати автомобіль.  Адже головними перевагами для покупців і продавців є те, що:

  1. На майданчику немає власних автомобілів, тому ми не надаємо пріоритету тому чи іншому авто для продажу. 
  2. Ми не робимо націнку на автомобілі, ціни вказані від продавців, і від них присутній розумний торг .
  3. Широкий асортимент авто: щодня на майданчику знаходяться понад 100 авто різних цін та марок на будь-який гаманець, з різних країн світу.
  4. Вітаємо перевірки на сервісі, адже в нас велика кількість автомобілів і фізично їх усіх самим перевірити не реально, тому з радістю поїдемо на будь-який автосервіс для перевірки технічного стану автомобіля. 
  5. Безпека. Уся територія оснащена професійними камерами відеофіксації і усі відеодані зберігаються протягом тривалого часу. Також ми перевіряємо кошти. 
  6. Допомога у перереєстрації, ми виписуємо договір купівлі продажу, щоб Ви могли безпечно та комфортно перереєструвати авто без участі власника.
  7.  Сайт з актуальними пропозиціями, на якому можна зручно переглянути детальні фотографії будь-якого автомобіля який є в наявності.
    Каталог авто: carbazar.lviv.ua.auto Також щотижня відбувається відеоогляд актуальних пропозицій які представлені на майданчику на ютуб каналі: carbazar/videos


Від кожного авто у менеджерів є ключі і вони можуть відкрити, показати та зробити тест-драйв будь-якого автомобіля. Щопонеділка відбувається оновлення автомобілів. Найшвидше новинки публікують на офіційній сторінці Інстаграм авторинку: іnstagram-carbazar,

Продавці отримують чудову можливість продати авто по своїй ціні не витрачаючи на це свій час, повністю увесь процес продажу авто компанія Карбазар бере на себе.

Майданчик знаходиться поруч зі стадіоном “Львів Арена” на території Львівського авторинку “Карбазар“. Він працює щодня, з понеділка по п’ятницю з 10 ранку до 19 дня, та у суботу і неділю з 7 ранку до 15.